Stolar Nils Tohrsson Lindome

611884

STOLAR, 4 st., Karl Johan, märkta NTSL för Nils Tohrsson, Lindome (1779 - 1848), mahognyfanér med inläggningar, lösa sittsar, sitthöjd ca 47 cm

Sprickor och lagningar, ytskador

Möbler, Stolar

Rum 22

Stolar Nils Tohrsson Lindome

Budhistorik (19 bud)
4628509
1 700
4628728
1 600
4628509
1 400
4628726
1 300
4628509

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.