Orrefors lampkupor

611870

CARL FAGERLUND, (4) lampkupor, 2-delade, pressglas samt mässing, Orrefors, 1900-talets andra hälft, höjd 25,5, Ø 18 cm

Bruksspår, nagg förekommer

Belysning, Taklampor, Design

Makadamgatan 11, Helsingborg

Orrefors lampkupor

Budhistorik (7 bud)
4633021
4630228
750
4630228
650
4629356
600
4629356

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.