Biblioteksstege

611866

KOMBINATIONSMÖBEL / BIBLIOTEKSSTEGE, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, skinnbeklädda trappsteg, massiv mahogny, sitthöjd ca 45, ståhöjd 71, 70x41 cm

Bruksslitage, läder med ytsakdor

Möbler, Övriga möbler

Rum 5

Biblioteksstege

Budhistorik (31 bud)
4631438
4631398
3 800
4631398
3 400
4630740
3 200
4630583

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.