Färglitografi

611862

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, komposition, med otydlig signatur, daterad 19*1, numrerad 3/155, färglitografi, bildstorlek ca 78x59 cm

Ej examinerad ur ramen

Fack 45

Färglitografi

Budhistorik (2 bud)

4633450
4628072

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.