Weltron stereo 8-anläggning

611860

WELTRON, Space Age 360, stereoanläggning för 8-spårskassetter, vit och svart plast, bestående av receiverdel med kassettspelare och inbyggda högtalare, samt 2 original extrahögtalare, 1970-tal, medföljer ca 90 originalkassetter (bl a Elvis, Jerry Lee Lewis och Rolling Stones) samt adapter för vanliga kassetter, höjd ca 30 cm

Bruksslitage, märken/repor, defekt antenn, ej funktionstestad

Diverse

Makadamgatan 11, Helsingborg

Weltron stereo 8-anläggning

Budhistorik (17 bud)
4632646
4632631
4632450
1 900
4631909
1 800
4618452
1 700

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.