Bordslampor alabaster

611858

BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, alabaster, höjd ca 46 cm

Nagg

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslampor alabaster

Budhistorik (16 bud)
4624915
4614987
4624914
4614987
950
4624913
900

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.