Fernand Leger färglitografi

611852

FERNAND LEGER (1881-1955) efter: Komposition, signerad F Leger 30 i trycket, färglitografi, 38x56 cm, ur Derriere Le Miroir, DLM, 87-88-89, 1955.

LITTERATUR: Maeght nr 159

Mittveck, veck, smärre missfärgningar.

Tavelvagn 1

Fernand Leger färglitografi
Budhistorik (3 bud)

4614607
4612469
4605674

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.