Lasse Åberg litografi

611851

LASSE ÅBERG (född 1940), "Mickey Mu", signerad Lasse Åberg, daterad i trycket Nov 85, EA-upplaga, litografi, ca 31x44 cm

Ej examinerad ur ramen

Fack 41

Lasse Åberg litografi
Budhistorik (7 bud)
4610745
4610744
950
4610743
500
4610742
450
4603112

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.