Golvlampa Nordiska Kompaniet

611847

NORDISKA KOMPANIET, golvlampa, 1900-talets andra hälft, sk uplight, fot i mässing, läderklädd stomme, ïnnerskärm i opalinglas, skyltmärkt NK 32160, total höjd ca 160 cm

Fläckar, slitage

Belysning, Golvlampor

Rum 3

Golvlampa Nordiska Kompaniet

Budhistorik (33 bud)
4622977
6 400
4624663
6 200
4622977
5 400
4624660
5 200
4622977
3 800

Slutpris SEK:
6 400
618 EUR, 701 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.