Månbord

611840

MÅNBORD, 1 par, 1900-tal, rokokostil, gråbemålade, höjd ca 74, 105x53 cm vardera, 2 st iläggskivor á 60 cm

Bruksslitage, stag till iläggskivor saknas

Möbler, Matbord

Rum 19

Månbord

Budhistorik (16 bud)
4628528
1 800
4629046
1 700
4628528
1 600
4628512
4628512
1 400

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.