Bengt Lindström oljemålning

611839

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Komposition med ansikte, signerad Lindström, olja på duk, 46x38 cm

Konst, Modernt måleri, Selected

Rum 5

Bengt Lindström oljemålning

Budhistorik (18 bud)
4620274
34 000
4620469
33 000
4620274
32 000
4617295
31 000
4616859
30 000

Slutpris SEK:
34 000
3 281 EUR, 3 726 USD
Utropspris SEK:
40 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.