Arne Jacobsen bordsstativ

611832

ARNE JACOBSEN, underrede till bord, gjuten aluminium, fyrpassfot,1900-talets slut, Fritz Hansen, Danmark, höjd ca 68 cm

Bruksslitage

Möbler, Matbord, Design

Makadamgatan 11, Helsingborg

Arne Jacobsen bordsstativ

Budhistorik (5 bud)
4632738
500
4632727
450
4632087
4615481
4613155

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.