Georges Braque ur Derriere le Miroir

611824

GEORGE BRAQUE (Frankrike, 1882-1963): efter, komposition, litografi, signerad i trycket, ur DLM 36-37-38,(Derriere le Miroir), 1951, bildmått ca 34x27 cm,

Fack 49

Budhistorik (8 bud)
4633571
650
4633479
600
4633043
550
4633012
500
4632597
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.