Bosselman litografi 1800-tal

611814

LITOGRAFI, handkolorerad, 1800-talets mitt, "La Jolie Suédoise", graverad av Bosselman, ca 34 x 25 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Bosselman litografi 1800-tal

Budhistorik

2019-02-06 kl 21:02
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.