Juha Soisalo serigrafi

611808

JUHA SOISALO (1941-2016) Komposition, signerad samt daterad -90, serigrafi, 45/100, 68x58 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Juha Soisalo serigrafi

Budhistorik (2 bud)

Bud EUR
4621222
50
4603572
30

Slutpris EUR:
50
518 SEK, 57 USD
Utropspris EUR:
200