Gunnar Uotila

611802

GUNNAR UOTILA (1913-1997): Vacker modell, signerad samt daterad 1959, träskulptur, höjd 94 cm

Konst, Skulpturer

Södra kajen 14, Helsingfors

Gunnar Uotila

Budhistorik (8 bud)
Bud EUR
4620801
280
4607876
260
4605095
240
4607874
220
4605095
200

Slutpris EUR:
280
2 902 SEK, 318 USD
Utropspris EUR:
500