Bokhylla

611798

BOKHYLLA; nyrenässans 1800/1900-tal, skuren dekor med bl ansikten, 3 ställbara hyllplan, delvis svärtad ek, höjd ca 154, längd 160 samt djup 40 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Hyllor

Rum 9

Bokhylla

Budhistorik (20 bud)
4620799
4 600
4620703
4 400
4608566
4 200
4620570
4 200
4608566

Slutpris SEK:
4 600
444 EUR, 504 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.