Taklampa 1960-tal

611794

TAKLAMPA, 1960-tal, koniskt formad skärm i gullackerad metall, skärmens höjd ca 26 cm, diameter ca 36 cm

Ställvis smärre spår av färgbortfall, kabeln med slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Taklampor

Rum 15

Taklampa 1960-tal

Budhistorik (7 bud)
4617399
600
4611717
550
4617398
500
4611717
450
4611441

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.