Bordsuppsats

611793

BORDSUPPSATS, 1800, talets slut, kristallglas, gjord i två separerbara delar, höjd ca 42, största diameter 26 cm

Små nagg förekommer, slitage

Glas, Vaser, skålar, fat

Monter 8

Bordsuppsats

Budhistorik (12 bud)
4621024
1 800
4621013
1 700
4620726
1 600
4620565
4620723

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.