Inger Persson keramik

611789

INGER PERSSON, keramik, Rörstrand, 3 dlr bestående av 1 par ljusstakar samt. vas, samtliga i polykromt glaserat stengods, undertill monogramsignerade IP Rörstrand Sweden, höjd ca 12 resp. 19 cm

En ljusstake med en glasyrnagg

Keramik/Porslin

Monter 7

Inger Persson keramik

Budhistorik (18 bud)
4621659
4621327
1 400
4621658
1 300
4621327
4620862

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.