Ljusstakar

611788

LJUSSTAKAR, empirestil, 1800-talets slut, patinerad brons, höjd ca 23 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Metall

Monter 7

Ljusstakar

Budhistorik (8 bud)
4620140
750
4619752
700
4620137
650
4619752
600
4608140
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.