Golvlampor

611787

GOLVLAMPOR, 1 par, 1900-talets slut, i form av putti som håller lampor i form av ymnighetshorn med kupor i glas, elektrifierade, skurna i krederat och bemålat trä, höjd ca 175 cm

Sprickor, slitage, funktionen garanteras ej

Belysning, Golvlampor

Rum 14

Golvlampor

Budhistorik (7 bud)
4618886
4608652
4607580
1 800
4606123
1 400
4605877

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.