Charlotte Gyllenhammar serigrafi

611774

CHARLOTTE GYLLENHAMMAR (född 1963): "Självporträtt", signerad, daterad och numrerad Charlotte Gyllenhammar-94, 56/300, färgserigrafi på papper, bildmått ca 23,5x20 cm

Ej examinerad ur ramen

Konst, Grafik, Nutida

Fack 41

Budhistorik (6 bud)
4621281
1 600
4609854
4609853
4609852
700
4607704
450

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.