Karel Appel färgcarborundum

611765

KAREL APPEL (1921-2006): "Red head", signerad och daterad Appel -75, färgcarborundum 54/99, bildmått ca 63x44 cm

Gulnad, bladet något vågigt

Fack 3

Karel Appel färgcarborundum
Budhistorik (13 bud)
4633963
4 800
4633597
4 600
4633597
4 200
4624993
4624990
3 800

Slutpris SEK:
4 800
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.