Brosch 18 k guld

611764

BROSCH, 18 k guld, föreställande en rosett, dekor med 11 rosenslipade diamanter samt 4 baguetteslipade syntetiska rubiner, ostämplad, troligen 1940-tal, höjd 5 cm, vikt ca 12,8 g

Guld/Smycken

Brosch 18 k guld

Budhistorik (4 bud)

4626345
3 600
4626075
3 400
4623789
3 200
4609005
2 800

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.