Roland Svensson färglitografi

611763

ROLAND SVENSSON (1910-2003):"Erik Petters bod (Kallskär)", 1980, signerad Roland S, 116/360, färglitografi, bildmått ca 28x42 cm

Fack 50

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (9 bud)
4612460
1 600
4612455
4612454
1 300
4612436
4612428
950

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.