Sideboard teak

611755

SIDEBOARD, 1950/60-tal, fanérad i teak, invändigt med hyllplan, lådor med draghandtag, höjd ca 72, 160x40 cm

Slitage, märken, repor

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen
Slitage, märken, repor

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 13

Sideboard teak

Budhistorik (18 bud)
4621179
3 400
4621177
3 200
4621175
4621130
2 800
4621069
2 600

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.