Sängbord

611748

SÄNGBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, stomme i rödlackerat trä, med låda samt. tidningshylla i sargen, höjd ca 58 cm, yttermått ca 39x32 cm

Senare bemålning, smärre slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 8

Sängbord

Budhistorik (1 bud)

4621032
2019-02-06 12:07:48

2019-02-06 kl 12:10
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.