Oscar Lycke oljemålning

611747

OSCAR LYCKE (1877-1927): Fjällandskap, signerad Osc. Lycke, olja på duk, ca 50x72 cm

Ytsmuts, tryckmärke efter spännram

Konst, Äldre måleri

Baltzarsgatan 6, Malmö

Oscar Lycke oljemålning

Budhistorik (5 bud)
4622487
1 400
4622457
4622419
4620487
4613664
500

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.