Oidentifierad konstnär pastell

611740

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: Hamn i kvällsljus, pastell, signerad och daterad Bohlin (möjligen Carl Wilhelm Bohlin) -07, ca 35x25,5 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 46

Budhistorik (5 bud)
4624579
500
4624598
450
4624579
4624596
4624579

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.