Albert Abbe oljemålning

611726

ALBERT ABBE (1889-1966): "Vårbild", signerad Alb Abbe, daterad a tergo -31, olja på duk, ca 51x55 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Albert Abbe oljemålning

Budhistorik (12 bud)
4639128
2 400
4638453
4638500
4638453
4638495
1 900

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.