Arne Jacobsen bordssunderrede

611724

ARNE JACOBSEN, bordsunderrede, förkromad bordspelare på sexpassfot i gjuten aluminium,1900-/2000-tal, Fritz Hansen, Danmark, höjd ca 70,5 cm

Bruksslitage

Möbler, Matbord, Design

Makadamgatan 11, Helsingborg

Arne Jacobsen bordssunderrede

Budhistorik (31 bud)
4621416
3 600
4621413
3 400
4621415
3 400
4621413
3 200
4621404

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.