Albert Abbe oljemålning

611723

ALBERT ABBE (1889-1966): Gårdsmotiv med bl a, hästar, signerad Alb Abbe, olja på duk, ca 38x50 cm

Mindre krackeleringar

Makadamgatan 11, Helsingborg

Albert Abbe oljemålning

Budhistorik

2019-02-12 kl 16:14
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.