Ljuskrona

611720

LJUSKRONA, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft, 4 ljuspunkter, ca 85, diameter 30 cm,

Flera prismor saknas, några medföljer lösa, slitage, funktionen garanteras ej

Belysning, Ljuskronor

Rum 15

Ljuskrona

Budhistorik (35 bud)
4620970
8 600
4620965
8 400
4620884
8 200
4620963
8 000
4620884
7 800

Slutpris SEK:
8 600
830 EUR, 943 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.