Stolar senempire

611713

STOLAR, 6 st. mahogny, senempire, omkring 1800-talets mitt, lösa klädda sitsar, sitthöjd ca 47 cm

Skador, förstärkningar

Möbler, Stolar

Baltzarsgatan 6, Malmö

Stolar senempire

Budhistorik (7 bud)
4623415
550
4623401
500
4622525
450
4622976
450
4622525

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.