Byrå gustaviansk stil

611711

BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-tal, skiva i Kolmårdsmarmor, tre lådor, front med intarsia, höjd ca 84 cm, bredd ca 95 cm, djup ca 51 cm

Nyckel finns, bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer

Baltzarsgatan 6, Malmö

Byrå gustaviansk stil

Budhistorik (19 bud)
4624239
2 800
4623851
2 600
4623908
2 600
4623851
2 400
4623906

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.