Byrå 1800-tal

611709

BYRÅ, 1800-talets slut, 5-lådig, bemålad, höjd ca 107, 79x46 cm

Kompletterad, senare bemålad

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Byrå 1800-tal

Budhistorik (10 bud)
4622323
3 200
4622342
4622323
2 800
4603348
2 600
4622322
2 600

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.