Soffa design Sören Lund

611706

SÖREN LUND, soffa, Danmark, 2000-tal, 3-sits, blåvittrandig klädsel, sitthöjd ca 40, 225x86 cm

Bruksslitage, smutsig klädsel, mindre fläckar,

Möbler, Soffor

Rum 1

Soffa design Sören Lund

Budhistorik (5 bud)
4621853
750
4621852
700
4621851
4621847
4613298

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.