Lizzie Olsson Arle blandteknik

611705

LIZZIE OLSSON ARLE (1926-2006): ''Blå dikt'', signerad och daterad Lizzie Olsson 67, blandteknik/collage, bildmått ca 14x14 cm

Fack 29

Budhistorik (2 bud)

4623228
4610041

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.