Otto Goetze etsning Die Rosen

611692

OTTO GOETZE (1868-1931): "Die Rosen", signerad Otto Goetze, etsning, ca 26,5x22,5 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Otto Goetze etsning Die Rosen

Budhistorik (1 bud)

4635608
2019-02-11 12:42:00

2019-02-12 kl 14:10
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.