Gustav Arne oljemålning

611686

GUSTAV ARNE (1925-2011): "Uppställning mot gul gardin", signerad G Arne, olja på pannå, ca 42x30 cm

Ringa färgbortfall

Makadamgatan 11, Helsingborg

Gustav Arne oljemålning

Budhistorik (21 bud)
4639342
4638275
1 400
4639339
1 400
4638275
1 300
4637627

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.