Anton Michelsen ''Daisy'' brosch

611685

ANTON MICHELSEN, ''Daisy'' brosch, förgyllt sterlingsilver med vit emalj dekor, Denmark, diameter 4.2 cm, vikt ca 17.8 g

Bruksslitage, ställvis anlöpning

Guld/Smycken

Budhistorik (3 bud)

4660268
4659202
4645907

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.