Edvard Andersson oljemålning

611673

EDVARD ANDERSSON (1891-1967): Mor och dotter, signerad Edvard Andersson, daterad 37, olja på pannå, ca 63x47 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Edvard Andersson oljemålning

Budhistorik (9 bud)
4620446
850
4639412
4620446
750
4639410
700
4620446
600

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.