Oidentifierad konstnär skepp i hamn

611664

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal) fartyg i hamn, signerad J.A Bergner New York, olja på duk, ca 46x61 cm

Lagningar

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 1

Budhistorik (18 bud)
4621220
4621141
1 400
4620989
1 300
4621140
1 300
4620989

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.