Sven-Olof Ehrén litografi

611649

SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): Panorama över Stockholm, signerad och daterad 75, samt med dedikation, tryckt på två sammanfogade blad, ca 87x32

Skarven mellan bladen är tejpad

Fack 7

Sven-Olof Ehrén litografi

Budhistorik (1 bud)

4613953
2019-02-03 13:23:24

2019-02-05 kl 11:06
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.