Gucci axelbandsväska

611639

GUCCI, axelbandsväska i brunt monogrammönster, canvas med detaljer och justerbart axelband i brunt läder, ca 30 x 30 x 7 cm

Bruksslitage, nötskador

Fashion

Nybrogatan 32, Stockholm

Gucci axelbandsväska

Budhistorik (13 bud)
4632250
4631675
4631674
4631672
950
4631671
700

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.