Scarf efter Picasso

611631

PICASSO, scarf efter original från tidigt 1950-tal, screentryck på silke, enligt uppgift inköpt i Paris i slutet av 1970-talet, ca 70 x 67 cm

Visst slitage

Fashion, Konst

Makadamgatan 11, Helsingborg

Scarf efter Picasso

Budhistorik (10 bud)
4621994
700
4620347
650
4621993
650
4620347
600
4609393
550

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.