Affischer

611623

AFFISCHER & REKLAMAFFISCHER, 8 st, främst 1900-talet mitt, Varierande skick, storlek samt ålder. Bladmått ca 70x50 - 100x70 cm, oramade blad.

Revor, slitage, torrt papper, något gulnade.

Konst, Grafik, Diverse, Böcker/Kartor

Visas på begäran

Affischer

Budhistorik (1 bud)

4616948
2019-02-04 19:29:45

2019-02-05 kl 10:46
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.