Jacques Zadig oljemålning

611598

JACQUES ZADIG (född 1930): Landskap, signerad Zadig, olja på duk, ca 54x65 cm

Makadamgatan 11, Helsingborg

Jacques Zadig oljemålning

Budhistorik (7 bud)
4638212
4635806
750
4635806
600
4622716
550
4622716
450

Slutpris SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.