Stolar 4 st teak

611594

STOLAR, 4 st, omkring 1900-talets mitt, teak med rottingrygg, svart konstläder, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar

Rum 6

Stolar 4 st teak

Budhistorik (11 bud)
4624970
4624639
2 800
4612874
2 600
4622801
2 600
4612874

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.